نقاشی که با رنگ مو پدیده ای را آفرید

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا رنگ کردن موهای خود را شروع کنید یا خیر، یک قدم بزرگ است اگر قبلاً این کار را نکرده اید. ممکن است کمی عصبی باشید به خصوص پس از خواندن برخی از داستان های ترسناک … ریزش مو، موهای آسیب دیده، موهای نارنجی برنجی، فقط به نام چند مورد.

بنابراین برای اینکه خیالتان راحت شود، به 8 سوال متداول در مورد رنگ موی لاکچری موهایتان رسیدیم.
1. آیا باید موهایم را خودم رنگ کنم یا به یک حرفه ای مراجعه کنم؟
اگر برای اولین بار موهای خود را رنگ می کنید، باید به یک متخصص مجاز مراجعه کنید. یک آرایشگر حرفه ای می تواند با شما مشورت کند که چه رنگی با رز مشکی پوست شما بهتر به نظر می رسد.

همچنین، انجام یک تست تار به صورت حرفه ای بهترین راه برای اطمینان از عدم حساسیت شما به محصولات و اطمینان از اینکه موهای شما بدون آسیب رساندن به نتایج دلخواه خود را دریافت می کند، است.

2. آیا لباس بلوچی به آن آسیب می رساند؟
اگر از رنگ موی دائمی استفاده می کنید، باید موها را با استفاده از پراکسید هیدروژن (توسعه دهنده) بلند کنید. این فرآیند لایه کوتیکول مو را بالا می‌برد یا باز می‌کند تا مولکول‌های رنگ به داخل قشر پوست نفوذ کنند و رنگ را رسوب دهند که در صورت عدم انجام صحیح می‌تواند به مو آسیب برساند.

اگر از میزان نامناسبی از پراکسید استفاده می کنید یا به طور مداوم رنگ موهای خود را تغییر می دهید (فرآوری بیش از حد)، این همان چیزی است که به موهای شما آسیب می رساند.

با این حال، اگر از شامپوهای نیمه دائمی یا نیمه دائمی استفاده می کنید، به درخشندگی و حالت دادن به مو کمک می کنند، اما تنها با چند شامپو دوام خواهند داشت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه رب انار می تواند به موهای شما آسیب برساند، به پست ما در مورد “آیا رنگ مو به موهای شما آسیب می رساند؟” مراجعه کنید.

3. تفاوت بین نیمه دائمی، نیمه دائمی و دائمی چیست؟
رنگ موی نیمه دائمی فاقد پراکسید است بنابراین نمی تواند موها را بلند کند، بنابراین فقط می تواند موها را تیره تر و روشن تر کند.

این رنگ فقط در حدود شش تا دوازده شامپو ماندگاری دارد زیرا رنگ مو را فقط روی خارجی ترین لایه مو رسوب می کند. اگر می ترسید رنگ آن را دوست نداشته باشید، این یک انتخاب خوب برای امتحان است. همچنین نیمه دائمی باعث افزایش درخشندگی و حالت مو می شود زیرا موها بلند نمی شوند.

  • منابع:
  1. 8 COMMONLY ASKED QUESTIONS ABOUT COLORING YOUR HAIR
  • تبلیغات:
  1. نهالی که ویژگی مورفولوژیکی دارد
  2. سیمهای فلزی بهترین منتقل کننده برق
  3. انواع پاستا بسته ای و کربوهیدرات ها
  4. درخت پول در کشور ونزوئلا سوژه رسانه شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.