محصولاتی که می توانید درون سبد حصیری قرار دهید

سبد حصیری سبدی است که از الیاف سفت مانند پلاستیک، الیاف کاغذ پیچ خورده، شاخه های بید، عصا یا نی بافته شده است. اصطلاح حصیره به هر نوع محصول نهایی اشاره دارد که با بافتن الیاف مختلف به دست می آید و تعدادی از محصولات حصیری از صندلی گرفته تا سبد حصیری نازک ذخیره سازی را می توان در بازار مشاهده کرد.

سبدهای حصیری در اشکال، اندازه‌ها، رنگ‌ها و سبک‌های مختلفی وجود دارند و اغلب از فروشگاه‌های لوازم خانگی، عتیقه‌فروشی‌ها و فروشگاه‌هایی که در زمینه دکوراسیون تخصص دارند، در دسترس هستند.

به نظر می‌رسد که ساخت سبد حصیری پلاستیکی است و حصیری یکی از اولین هنرهایی است که توسط بشر انجام می‌شد.

بقایای سبدهای بافته شده باستانی در مکان هایی مانند مصر، آمریکای شمالی و پمپئی یافت شده است که طیف گسترده ای از تکنیک ها و سبک های بافندگی را به نمایش می گذارد.

در عصر مدرن، حصیری عتیقه ای که به خوبی نگهداری می شود، یک کالای کلکسیونی است، سبدهای بیش از 100 سال با قیمت های بالایی در فروشگاه ها و حراج ها به فروش می رسند.

برای ساخت یک سبد حصیری شیک، سبدباف ابتدا یک قاب از مواد محکم، محکم و انعطاف پذیر می سازد.

مثل شاخه های جوان بید سپس، الیاف در اطراف چارچوب بافته می شود تا یک سبد سبک وزن و بسیار انعطاف پذیر ایجاد شود. الگوها را می توان با استفاده از الیاف با رنگ های مختلف، تغییر تکنیک های بافت، یا رنگ آمیزی سبد پس از بافته شدن ایجاد کرد.

در مورد سبدهای حصیری که از شاخه‌ها و شاخه‌های چوبی ساخته می‌شوند، معمول است که مواد سبد را مرطوب کنید تا انعطاف‌پذیرتر شود، که همچنین باعث می‌شود سبد در هنگام خشک شدن کمی منقبض شود و الیاف سفت شود تا سبد محکم‌تر شود.

سبد حصیری گلدان به راحتی در دسترس هستند، اما می توان سبدهایی با آسترهای پارچه ای یا پلاستیکی و یا سبدهایی که به گونه ای عمل آوری شده اند که ضد آب باشند نیز خریداری کرد.

از این سبدها می توان برای سازماندهی انواع چیزها، از لباسشویی گرفته تا نامه های دریافتی استفاده کرد.

برای افرادی که می‌خواهند سبدسازی را به تنهایی تجربه کنند، بسیاری از فروشگاه‌های صنایع دستی لوازم ساخت سبد حصیری را می‌فروشند.

همچنین امکان شرکت در کلاس هایی که آموزش تکنیک های پایه را زیر نظر یک بافنده مجرب ارائه می دهند، وجود دارد. این کلاس ها همچنین می تواند منبع خوبی برای افرادی باشد که می خواهند در مورد الگوهای بافت خاص یاد بگیرند.

  • منابع:
  1. What is a Wicker Basket?
  • تبلیغات:
  1. آشنایی با چند نوشیدنی که برای صبح زود مناسب است!
  2. تولید روشویی با ضایعات پلاستیکی!
  3. آیا با مصرف یک گرم پودر هسته خرما از طریق دماغ می توان آینده را دید؟!
  4. انبار کولر که در آتش سوزی سالم ماند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.