لباس های بیرونی خود را با واکس محافظت کنید!

یک لباس بیرونی بسیار کاربردی، کاربردی و بادوام دقیقاً همان چیزی است که در حال حاضر به آن نیاز دارید، و این همان چیزی است که یک کت پنبه ای واکس شده است: وایتکس برای خشکاندن درخت که آزمون زمان را پس داده است.

ژاکت‌های پنبه‌ای موم‌شده (معمولاً برزنتی، گاهی اوقات جناغی) که نمادی اصلی از خونسردی خشن طبقه کارگر است، در میان نمادین‌ترین و جاودانه‌ترین پارچه‌های دنیا در نظر گرفته می‌شود.

از آنجایی که خریداران کاپشن از کاپشن های ساخته شده از پلی استر یا پارچه های دست ساز دیگر که به ندرت بیش از چند فصل دوام می آورند خسته و محتاط می شوند، پنبه موم شده به دلیل ماندگاری فوق العاده، مقاومت فوق العاده در برابر آب و خنکی بی انتها دوباره احیا شده است.

علاوه بر اینکه شما را ضد باران می کند، یک مزیت بزرگ وایتکس اسید است یا باز این است که تغییر رنگ های جزئی ایجاد می کند که با افزایش سن عمیق تر می شود و با بالا رفتن سن کتی بهتر به نظر می رسد – کیفیتی که در دنیای مد سریع بسیار کم است.

پنبه کلمه ای است که به هر چیزی که با گیاه پنبه درست می شود اطلاق می شود: جین، تی شرت، جوراب، هر چیزی. اینها هرگز همان چیزی نیستند که کاپشن های پنبه ای وام خود اشتغالی بانک کشاورزی شده از آن ساخته می شوند.

ژاکت‌های موم‌دار تقریباً همیشه با بوم ساخته می‌شوند، یک فرم متراکم بافته شده از پنبه که در برابر پارگی و سایش بسیار مقاوم است.

بوم یکی از قدیمی ترین واکس کاپشن چرم است که احتمالاً در حال حاضر پیدا می شود. این محصول که به‌خاطر ویژگی‌های ضدآب خود شناخته می‌شود، با استفاده از یک لایه داغ از موم پارافین روی پارچه پنبه‌ای با موم پارافین ساخته می‌شود.

گفته می شود که این عمل زمانی به وجود آمد که ملوانان متوجه شدند که بادبان هایشان هنگام خیس شدن باد بیشتری می گیرد. آنها سعی کردند از روغن بذر کتان یا روغن ماهی استفاده کنند تا اثر را تکرار کنند، در نهایت روی یک لایه ضخیم موم فرود آمدند، و پارچه ای را ایجاد کردند که به انتخاب واقعی برای کاپشن ملوانان، چادرهای مرزنشینان و کیف های بیرون از منزل تبدیل شد.

  • منابع:
  1. The Surprising Benefits of Waxed Jackets | Waterproof, Thornproof, Fashionproof, and More
  • تبلیغات:
  1. سیب و فوایدش برای سلامتی
  2. عصاره سبز لیمو عمانی
  3. دستکش های جراحی استریل یا استال انگشتان فردی نیز توصیه می شود.
  4. لباس رسمی قرن هجدهم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.