فوم eva در آتش بازی آخر سال هیجان انگیز تر از سیگارت است !

ورق های فوم eva پلی اتیلن سلول بسته یا برش به اندازه، فوم پلی اتیلن (فوم PE) که معمولاً به عنوان فوم سلول بسته شناخته می شود، یک فوم بسیار قوی و مقاوم از نظر شیمیایی متقابل است.

فوم سلول بسته سفت و سخت است و برای بسیاری از کاربردهای صنعتی و تجاری از جمله ضربه گیر، بسته بندی، کمک شناور، عایق حرارتی، پدهای زانو و همچنین عایق صوتی مناسب است.

مقاوم در برابر مواد شیمیایی و چربی. در برابر کپک، پوسیدگی و باکتری ها نفوذ ناپذیر است. سبک و انعطاف پذیر. مقاوم در برابر سایش و پارگی. مقاوم در برابر دما بین 60- تا 90 درجه سانتیگراد است.

فوم

در ضخامت های 3، 5، 10، 12، 15، 20، 25، 30 و 50 میلی متر در ورق ها یا برش های اندازه موجود می باشد. این درجه از فوم سلول بسته ضد حریق نیست. اگر به ضد آتش یا سایر ضخامت ها و رنگ ها نیاز دارید.

فوم پلی اتیلن سلول بسته برای چه مواردی استفاده می شود؟ پلی اتیلن به عنوان یکی از همه کاره ترین فوم های موجود، بسیار کاربردی است و طیف وسیعی از کاربردها را پوشش می دهد.

این در طیف وسیعی از رنگ ها، فرمولاسیون ها، تراکم ها، سبک ها و اشکال است که می تواند به روش های مختلف استفاده شود.

امکانات این محصول بی پایان است! فوم پلی اتیلن چه برای مصارف صنعتی، چه حرفه ای و چه شخصی، می تواند کارهای مختلفی را انجام دهد.

این فوم از سلول های بسته تشکیل شده است که از یکدیگر بسته شده اند. این بدان معنی است که کمی سخت تر، محکم تر و محکم تر از فوم های سلول باز است.

علاوه بر این که در برابر مایعات مقاوم است، ضربه گیر است، می تواند عایق حرارتی باشد و همچنین می تواند برای آب بندی شکاف ها استفاده شود.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.