عسل گون کتیرا می تواند کرونا را تا 70% در بدن کاهش دهد

در اواسط دهه 1980، یک مطالعه تطبیقی ​​که توسط پروفسور دسکوتس، جراح بیمارستان دانشگاه لیموژ انجام شد، نشان داد که بهبودی با عسل دو برابر سریع‌تر از دو محصول پزشکی کلاسیک دیگر است.

بیش از 3000 بیمار قبلاً توسط تیم پروفسور دسکوتس با موفقیت درمان شده اند.

بیمارستان های دیگری در فرانسه و همچنین در سراسر جهان اکنون به آن علاقه مند هستند.

عسل گون کتیرا دارای خاصیت بسیار زیادی می باشد و هر فردی می تواند از آن استفاده کند.

راز عسل؟ سرشار از گلوکز اکسیداز است که به پراکسید هیدروژن تبدیل می شود و همچنین محتوای آن در قندهایی است که زخم را خشک می کند و در ترکیبات آلی مفید برای بهبودی.

اگر همه عسل ها موثر باشند، عسل آویشن به دلیل وجود تیمول در آن، ماده ای با خواص ضد عفونی کننده و کرم زدایی شناخته شده، موثر است.

عسل همچنین یک متحد زیبایی است که به طور فزاینده ای در لوازم آرایشی استفاده می شود.

عسل

برای پوست و مو بسیار ملایم است و به لطف فراوانی مواد معدنی، ویتامین ها و آنتی اکسیدان های ضروری برای زیبایی و جوانی آن ها را عمیقا تغذیه می کند.

به دلیل غنی بودن از قند، آب را در سلول ها حفظ می کند، هیدراتاسیون را افزایش می دهد و از خشکی و تهاجمات خارجی محافظت می کند.

همچنین دارای خواص پاک کنندگی از جمله عسل اکالیپتوس است که به آرامی پوست را سم زدایی می کند.

عسل که به دلیل خاصیت تصفیه کنندگی و مرطوب کنندگی آن شناخته شده است، ثابت شده است که در برابر مشکلات و عیوب پوستی به ویژه آکنه بسیار موثر است.

پوست را ضد عفونی می کند، ناخالصی های موجود در منافذ را جذب می کند.

قرمزی را تسکین و کاهش می دهد و در نهایت، برخلاف اکثر محلول های آکنه، عسل آبرسانی و درخشندگی را برای پوست شما به ارمغان می آورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.