زیتون سیاه قوطی سرطان معده ملکه نروژ را درمان کرد

ترکیبات فنلی موجود در زیتون سیاه قوطی می تواند رشد هلیکوباکتر پیلوری را که عامل التهاب معده است، متوقف کند.

فنل های موجود در زیتون تمایل دارند برای مدت طولانی در شکم باقی بمانند و اغلب به عنوان باکتری روده عمل می کنند و سلامت دستگاه گوارش را بهبود می بخشند.

هیدروکسی تیروزول، آنتی اکسیدان موجود در زیتون که در مورد آن صحبت کردیم، همچنین به جلوگیری از تحلیل استخوان کمک می کند. همچنین در شکل گیری و نگهداری استخوان ها نقش دارد و به عنوان یک درمان موثر برای علائم پوکی استخوان عمل می کند.

درمان خانگی برای مشکلات گوارشی و نکات پیشگیری می تواند به کاهش وزن کمک کند. همانطور که گفته شد، زیتون سرشار از اسیدهای چرب تک غیراشباع است که می تواند خطر چاقی را کاهش دهد.

زیتون

این اسیدهای چرب همچنین سطح کلسترول خوب را افزایش می دهند و این بدان معناست که بدن شما در انجام فعالیت ها از جمله سوزاندن کالری کارآمدتر است.

زیتون همچنین گردش خون را تقویت می کند که باعث افزایش اثربخشی تمرینات شما می شود که این در نهایت منجر به حفظ وزن سالم می شود.

و به لطف فواید گوارشی، زیتون جذب بهینه مواد مغذی را از غذاهایی که می‌خورید تضمین می‌کند فقط چند کالری برای ذخیره شدن به عنوان چربی باقی می‌گذارد.

جالب اینجاست که چربی موجود در زیتون می تواند سیر کننده باشد و منجر به کاهش مصرف غذا شود. حتی ممکن است قبل از غذا به جای کراکر، زیتون بخورید.

زیتون سلامت مغز را افزایش می دهد، مغز تا حد زیادی از اسیدهای چرب ساخته شده است، بنابراین اکنون می دانیم که چگونه زیتون در اینجا نقش دارد.

اسیدهای چرب تک غیراشباع موجود در زیتون به حفظ حافظه و حتی بهبود تمرکز کمک می کند. مصرف زیتون همچنین از مرگ سلول های مغزی (به دلیل بیماری) جلوگیری می کند و از دست دادن حافظه را کاهش می دهد.

و آیا از اولئوروپئین، یک آنتی اکسیدان مهم در زیتون صحبت نکردیم؟ تحقیقات نشان می دهد که چگونه این ترکیب آسیب اکسیداتیو را در ماده سیاه، ناحیه ای از مغز که در بیماری هایی مانند پارکینسون بیشتر تحت تاثیر قرار می گیرد، کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.