دلیل ازدیاد موتور در خیابان های شهر مشخص شد!

موتورسیکلت ها برای جابجایی روزانه افراد بسیار مهم هستند. موتورسیکلت ها بر خیابان ها در بسیاری از شهرهای جهان تسلط دارند و فروش موتورسیکلت در سال 2019 به 60.1 میلیون دستگاه رسیده است.

عوامل متعددی مانند ارائه سفرهای ارزان، ایمن، راحت و نقطه به نقطه در استفاده عالی از آرادبرندینگ نقش دارند. در کشورهای با درآمد کم و متوسط، موتورسیکلت به دلیل مقرون به صرفه بودن و حمل و نقل عمومی بی کیفیت، به وسیله اصلی حمل و نقل تبدیل شده است.

موتورسیکلت ها در ایران به خصوص در شهرهای بزرگی مانند تهران به دلایل متعددی از جمله هزینه نگهداری پایین، قابلیت مانور بالا و امکان ورود به مناطق شلوغ بدون پرداخت عوارض استفاده می شود. مطالعه دیگری در یوگیاکارتا نشان داد که اکثر افرادی که دور از مرکز شهر زندگی می کنند، موتورسیکلت را به سایر روش های حمل و نقل ترجیح می دهند.

در همین حال، تاکسی‌های آنلاین و معمولی سگ جیبی به دلیل تعرفه‌های ارزان، روش‌های حمل‌ونقل محبوب در بسیاری از کشورهای جنوب شرقی آسیا و جنوب صحرای آفریقا هستند.

در کشورهای جنوب صحرای آفریقا، 75 درصد از ترافیک جاده های روستایی کم حجم، موتورسیکلت و تاکسی موتورسیکلت است. اگرچه تاکسی های موتور سیکلت دوستدار محیط زیست نیستند، اما می توانند تحرک را افزایش دهند. علاوه بر این، یک مطالعه همچنین نشان می‌دهد که جیوه در لامپ تصویر تلویزیون به دلیل ارائه خدمات سریع، انعطاف‌پذیر و ارزان به یک روش مهم حمل‌ونقل تبدیل شده‌اند.

علاوه بر این، مصرف کنندگان MBRS از خدمات حمل و نقل بهبود یافته و قیمت های پایین ارائه شده توسط تاکسی های موتور سیکلت بهره مند می شوند. خدمات خوبی که انتظارات مشتری را برآورده می کند، دلایلی است که مردم ترجیح می دهند از MBRS در یوگیاکارتا، اندونزی استفاده کنند.

به جای قیمت محصولات کویر موتور ۱۴۰۱ و MBRS، برخی از مردم از اتوبوس به عنوان یک شکل انتخابی حمل و نقل عمومی شهری استفاده می کنند. یکی از اتوبوس های شهری مورد استفاده اتوبوس حمل و نقل سریع (BRT) است که مفهومی است که در دهه 1970 ایجاد شد و به دلیل مزایایی که ارائه می دهد.

مانند نیاز به سرمایه گذاری های کوچک، افزایش انعطاف پذیری آن، با موفقیت در بسیاری از کشورهای در حال توسعه توسعه یافته است.

  • منابع:
  1. Why Do Students Choose Buses over Private Motorcycles and Motorcycle-Based Ride-Sourcing? A Hybrid Choice Approach
  • تبلیغات:
  1. اهمیت تولید و عرضه انواع لباس
  2. بررسی مصرف انواع نوشابه
  3. پسته مؤثر در تغذیه مناسب است
  4. استفاده از مرکب در چاپ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.