برای به دست آوردن الگوی جیب هودی می بایست کاملا کت بلند مردانه را بشناسید

برای داشتن این ظاهر مناسب، یک کت بلند مردانه را روی یک تی شرت ساده سفید یقه خدمه بپوشید، سپس یک پالتو یا ژاکت، شلوار جین باریک و یک جفت تریلر تازه به آن اضافه کنید.

به عنوان بخشی از یک نگاه ورزشی
هر زمان که آسایش و خنکی دست به دست هم داد، مطمئن باشید که ما تشویق کنندگان مشتاقی خواهیم بود. در مورد ورزش‌های ورزشی نیز چنین است و به لطف آن طراحان باهوش لباس مردانه، شما این خطر را نخواهید داشت که به نظر برسید تنبلی برای تعویض لباس خود دارید.

جیمز جی، رئیس بخش پوشاک مردانه جیگر، می‌گوید: «دوران هودی گشاد و بزرگ با لوگو گذشته است. پارچه‌ها نرم‌تر و سنگین‌تر هستند – نشانه‌ای از کیفیت بهتر نخ و  قیمت هودی و مقدار بسیار بیشتر آن به تناسب کمی تیزتر و تمیزتر است.»

برای اینکه به ورزش کامل بپردازید، یک هودی مشکی با کفش‌های دویدن مشکی و متناسب بپوشانید و یک جفت کفش ورزشی چرمی مینیمال بپوشانید. مد هودی تمام شد.

زیر یک ژاکت چرمی
اگر با ترکیب بالا و پایین فروخته نمی‌شوید (برای همه مناسب نیست)، پس اشکالی ندارد که به قلمرو آشناتر بچسبید. ترکیب قیمت هودی دخترانه زمستانی و هودی یکی از آن جفت‌های کم اکتان است که فصل به فصل به خوبی کار می‌کند و به دنیا نشان می‌دهد که چطور می‌دانید چطور هودی‌ها را استایل کنید.

رئیس طراحی لباس مردانه ریس، الکس فیلد، می گوید: «هودی ها از نظر کیفیت و تناسب به طرز چشمگیری بهبود یافته اند. بنابراین، آقایان به دنبال سرمایه‌گذاری روی طرح‌های گاه به گاه مناسب و خوش ساخت هستند که می‌توانند در موقعیت‌های مختلف پوشیده شوند. چه به باشگاه بروید و چه به عنوان بخشی از یک ظاهر شیک در خارج از کار.»

با استفاده از الگوی جیب هودی و شلوار جین مشکی یا نیلی به عنوان پایه، هودی‌هایی را در رنگ‌های مختلف زیر لباس‌های بیرونی خود امتحان کنید و با یک جفت چکمه چلسی چرم یا جیر ترکیب کنید تا این ظاهر را زیباتر کنید.

  • منابع:
  1. HOW TO WEAR A HOODIE – STYLE AND FASHION GUIDE
  • تبلیغات:
  1. با این ایده ها مثل آدم های موفق رفتار کنید
  2. آیا با داشتن یک شغل می توان پولدار شد
  3. اغلب لوبیا به عنوان حبوبات غلات شناخته می شود
  4. جستجو در مورد حقیقت آشکار لباس مردانه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.