با خیال راحت می توانید این نوع از روکش کابینت را بشویید

کابینت های آشپزخانه کمک می کند تا فضای آشپزی شما مرتب و منظم باشد و در عین حال به سبک آشپزخانه اعتبار می بخشد.

هنگام تصمیم گیری در مورد نوع مواد روکش کابینت آشپزخانه و طراحی کابینت آشپزخانه برای خانه خود، مهم است که به هزینه، دوام و سبک توجه داشته باشید زیرا این نوزادان اساساً کل اتاق را لنگر می اندازند.

ما هفت مورد از بهترین متریال ها را برای خانه شما انتخاب کرده ایم تا شما نیز بتوانید مجموعه ای از کابینت آشپزخانه مدرن داشته باشید.

اگر به دنبال مقرون به صرفه ترین گزینه هستید، تخته نئوپان با روکش ملامینه راهی برای رفتن است. این ماده از تراشه های چوبی ساخته شده است که توسط رزین مصنوعی خیس شده و چسبیده شده است که بعداً فشرده می شود و تخته هایی را تشکیل می دهد.

این ماده ای است که بیشتر در کابینت های آشپزخانه IKEA استفاده می شود. سطح جامد مستحکم کابینت آشپزخانه ملامینه آن را در برابر خراش، ضربه و حتی قارچ مقاوم می‌کند، اما رطوبت بالا می‌تواند باعث متورم شدن و بریدگی چوب شود.

توصیه ما این است که کابینت آشپزخانه ملامینه را به جای آشپزخانه مرطوب در آشپزخانه خشک خود نصب کنید.
این طرح کابینت آشپزخانه از نوارهای چوب نرم تشکیل شده است که در کنار هم قرار گرفته اند و یک لایه ملامینه به بالا و پایین چسبانده شده است.

از آنجایی که تخته های نئوپان مقاومت کمی در برابر آب دارند، می توان از تخته بلوک به جای آن در داخل کابینت ها یا انبارهایی که در معرض رطوبت هستند برای جلوگیری از ترک خوردن استفاده کرد. همچنین می‌توانید یک درب شیشه‌ای نصب کنید تا سبک را ارتقا دهید.

  • منابع:
    1. 9 best kitchen cabinet materials to choose from

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.