بادام زمینی سرخ شده می تواند جنس جنین را تغییر دهد

بادام زمینی طبیعی دارای ذخایر زیادی از پروتئین برای رشد، رشد اندام ها، بافت ها، ویتامین E، اسیدهای چرب امگا، چربی های غیراشباع اسید اولئیک، اسید لینولئیک برای سلامت قلب و کلسیم، منیزیم، فسفر برای تقویت استخوان ها و مفاصل است.

مملو از ویتامین B3/نیاسین برای افزایش متابولیسم، هضم، ویتامین B6 برای بهبود عملکرد سیستم عصبی و روی برای افزایش فعالیت سیستم ایمنی و همچنین تولید پروتئین و DNA در سلول‌ها و بافت‌های بدن است.

بادام زمینی سرخ شده مقادیر قابل توجهی آهن، پتاسیم، ویتامین B1/تیامین و ویتامین B2/ریبوفلاوین را تامین می کند.

بادام زمینی سرشار از کالری، چربی برای انرژی فراوان و فیبرهای غذایی برای تنظیم اشتها، حرکات روده است، کره بادام زمینی دارای حداقل محتوای کربوهیدرات است که آن را برای یک رژیم کم کربوهیدرات مناسب می کند.

با این وجود، بادام زمینی باید به عنوان بخشی از رژیم غذایی روزانه در حد اعتدال مصرف شود.

بادام زمینی

زیرا دارای مقادیر زیادی چربی های اشباع شده و همچنین سدیم و کالری است که خطر ابتلا به دیابت نوع 2 و فشار خون را افزایش می دهد.

طرز تهیه کره بادام زمینی:

راه ایده آل برای به دست آوردن گنجینه مواد مغذی ضروری ارائه شده توسط کره بادام زمینی بدون اثرات منفی تقویت کننده های طعم، مواد نگهدارنده، نمک ها و قندهای اضافه شده، تهیه اسپری خوشمزه در خانه است.

مصرف بادام زمینی در غلظت های کم به صورت روزانه، همراه با یک رژیم غذایی سالم و متعادل و انجام تمرینات بدنی به مدیریت وزن کمک می کند و حتی از کاهش وزن کمک می کند.

منبع عالی پروتئین ها، فیبرهای غذایی، چربی های سالم، کره بادام زمینی است که احساس سیری را بعد از غذا افزایش می دهد، در نتیجه هوس های نابهنگام را کاهش می دهد و از پرخوری جلوگیری می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.