اسکالپ وین سوپا مانع انتقال هپاتیت است

ست اسکالپ وین سوپا  از رگ خونی در برابر هر نوع آسیب یا آسیب محافظت می کند زیرا کاتتر نرم است. از خونریزی داخل و خارج دیواره عروق خونی جلوگیری می کند.

کارکنان پزشکی ممکن است به کاتتر IV اجازه دهند یک تا چهار روز (72-96 ساعت) در داخل رگ باقی بماند. و کاهش درد و رنج بیماران ناشی از گذاشتن مکرر و دردناک سوزن.

برخی از کاتترهای IV دارای چندین رابط هستند که کانال های درمانی متعدد و موثری را ارائه می دهند. کاتتر IV به دلیل کاهش دفعات تعویض و سوراخ کردن رگ ها، بار کاری پرستاران و سایر کادر پزشکی را کاهش می دهد.

اسکالپ

سالمندان، کودکان و سایر بیمارانی که وریدهای فروریخته و ظریف تری دارند، از تعویض کمتر کاتتر سود می برند.انواع ست ورید سر؛

قفل لوئر تک بال. تک بال موقعیت کاتتر با ثبات کمتری را فراهم می کند. كاركنان پزشكي از آن براي مدت كوتاهتري مانند خونگيري و خونگيري يك بار استفاده مي كنند.

لغزش لوئر تک بال. مجموعه ورید سر تک بال، کاتتر را با ثبات کمتری نسبت به ورید دوباله قرار می دهد. كاركنان پزشكي براي اعمال مكرر و استفاده كوتاه مدت از جمله خون گيري و تزريق يكباره حجم كمي دارو يا مشتقات خون به آن متوسل مي شوند.

کاتتر IV محیطی، هنگامی که یک پزشک یک کاتتر را در بازو یا پای بیمار قرار می دهد، به آن کاتتر IV محیطی می گویند. طول این کاتترها از 2.5 تا 7.0 سانتی متر متغیر است و گیج های آن از 14 تا 26 است.

کادر پزشکی برای مدت کوتاهی از آنها استفاده می کنند. : 72-96 ساعت کاتتر خط وسط IV. برخی از بیماران به دو تا چهار هفته داروهای داخل وریدی نیاز دارند.

در این شرایط، کارکنان پزشکی نمی توانند از کاتتر داخل وریدی محیطی استفاده کنند. در عوض، متخصصان پزشکی کاتتر محیطی خط وسط را توصیه می کنند.

کادر پزشکی در این تنظیمات کاتتر را در داخل بازو قرار می دهند. آن را هل می دهد تا انتها به ناحیه زیر بغل (بغل) برسد. طول این کاتترها از سه تا ده اینچ بیشتر از کاتترهای IV محیطی است.

کاتتر IV مرکزی، هنگامی که یک کادر پزشکی کاتتر را وارد ورید ژوگولار یا ساب ترقوه بیمار می کند، به آن کاتتر IV مرکزی می گویند. بیشتر اوقات، متخصصان پزشکی این نوع کاتتر را از طریق قفسه سینه معرفی می کنند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.